(FOTO) Brotnjo i Beli Anđeo u sjajnoj utakmici podijelili bodove

Pomalo iznenađujuće, MNK Brotnjo i KMF Beli Anđeo, podijelili su bodove u meču 12. kola Premijer futsal lige BiH, odigravši večeras u Čitluku neriješeno, 4:4.

MNK Brotnjo – KMF Beli Anđeo

Iako su Čitlučani bili favoriti u ovom meču, ekipa Belog Anđela je odigrala jedan sjajan meč i na kraju mogla i do pobjede, ali su domaći bili pribrani da ne dopuste još veće iznenađenje.

U 9. minutu prednost Brotnju donio je Tomislav Bošnjak, a konačnih 1:1 u prvom dijelu postavio je Edin Muratović u 16. minutu.

Već u prvom minutu nastavka preokret gostima donosi Dragiša Komarčević, ali samo tri minuta kasnije stiže novo poravnanje rezultata. Strijelac je bio Nikola Granić.

U 31. minutu Beli Anđeo ponovo stiže do prednosti pogotkom Aca Đokića, a nekoliko minuta kasnije još jedan pogodak za goste, na 2:4 povisio je Edin Muratović, drugim pogotkom na susretu.

Ipak, domaći nisu dozvolili veliko iznenađenje, te su do kraja golovima Zvonimira Ćavara i Marka Grgića uspjeli da poravnaju rezultat i osvoje bod u sjajnoj futsal predstavi.

Fotografije sa ovog meča možete pogledati ispod.

Gepostet von Događajnica am Sonntag, 10. Februar 2019

U narednom kolu Brotnjo gostuje kod Starog Grada, dok Beli Anđeo dočekuje konkurenta za opstanak, ekipu Leotara.

Trenutnu tabelu Premijer futsal lige BiH pogledajte na ovom linku.

MNK BROTNJO – KMF BELI ANĐEO 4:4 (1:1)