Reprezentacija

(FOTO) (VIDEO) Bosna i Hercegovina – Škotska 10:1

Reprezentacija Bosne i Hercegovine upisala je još jednu ubjedljivu pobjedu, ovoga puta u 2. kolu grupe F – Preliminarne runde kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2020, i to protiv Škotske sa 10:1.

Izvještaj sa te utakmice možete pročitati na ovom linku, a u nastavku pogledajte video sa golovima, te fotografije sa spomenutog meča.

Futsal: BiH – Škotska (golovi)

Futsal: BiH – Škotska (golovi)Futsal reprezentacija Bosne i Hercegovine rutinski je stigla do druge pobjede na turniru preliminarne runde kvalifikacija u Zenici.Izabranici Ive Kreza lako su savladali Škotsku sa 10:1 i u petak će imati samo da potvrde prvo mjesto u grupi utakmicom protiv Turske.Kao i juče, BiH je od starta nametnula svoju igru i vrlo lako stizala do golova. Kahvedžić se za jučerašnje asistencije revanširao Mariju Aladžiću, a ovaj lako pogodio za 1:0 i otvorio seriju golova. Nakon toga Srđan Ivanković i još jednom Marijo Aladžić. Seriju pogodaka u prvom poluvremenu šutem sa distance zatvara Dejan Pavlović.I drugo poluvrijeme počelo je kao i juče protiv Švicarske. Odmah u uvodnim sekundama BIlal Jelić po peti put pogađa mrežu Škotske, a zatim se u strijelce upisuje i Anel Radmilović za 6:0, a onda i Marijo Aladžić kompletira hat-trick u 23. minutu, te pogađa za 7:0.Uspjeli su gosti u 28. minutu preko Steedmana da postignu utješni gol, ali odmah Anel Radmilović vraća na +7, 8:1.Da Marijo Aladžić ne bude usamljen u postizanju hat-tricka pobrinuo se kapiten bosanskohercegovačke reprezentacije, Anel Radmilović, koji je u 38. minutu postigao svoj treći pogodak večeras i tako Bosnu i Hercegovinu doveo do 9:1, a odmah zatim je postigao i četvrti gol za 10:1.Bosna i Hercegovina u petak od 20.00 igra protiv Turske, posljednji meč ove preliminarne faze, a od 17.00 se sastaju Škotska i Švicarska.Prenos uživo u programu City Televizija BiH!Utakmice u direktom prenosu možete pratiti na zvaničnom YouTube kanalu NS/FS BiH https://www.youtube.com/user/BosniaFootballNFSBIH