KUP

Glasinac nakon penala savladao ekipu Tanga i izborio polufinale Kup-a RS

KMF Glasinac iz Sokoca sinoć je u 1/4 finalu Kup-a RS savladao ovogodišnjeg premijerligaša KMF Tango iz Istočnog Sarajeva nakon boljeg izvođenja penala, pošto je u regularnom dijelu bilo neriješeno 3:3, i tako izborio plasman u polufinale ovog takmičenja.

KMF Glasinac – KMF Tango

Na odmor se otišlo rezultatom 2:0 u korist Glasinca. Strijelci su bili Nikola Rajić i Radoš Čolić.

U 27. minutu gosti iz Istočnog Sarajeva golom Mladena Lemeza smanjuju na 2:1, ali samo pet minuta kasnije Mladen Kanostrevacpovisuje prednost domaćih na 3:1.

Pet minuta prije kraja utakmice kazneni udarac za Tango realizuje Marin Ivičević, a isti igrač dva minuta kasnije postiže svoj drugi pogodak i tako donosi konačnih 3:3 u regularnom dijelu.

Više sreće u penal lutriji imala je ekipa Glasinca koja je nakon penala slavila sa 3:1 i tako izborila plasman na “Final Four” Kup-a RS.

Ranije su se u završnicu plasirali KMF Starčevica i KMF Nevesinje, a čeka se još pobjednik duela KMF Šampion – KMF Ugljevik, koji je na rasporedu u subotu.

KMF GLASINAC – KMF TANGO 3:3 (pen. 3:1)