FC Centar

HANDŽIĆ DONIO CENTRU ČETVRTFINALE!

Sjajnu su utakmicu u okviru osmine finala Kupa odigrali Mnk Centar i KMF Tango. Na kraju su s(p)retniji bili izabranici Josipa Lokmera i slavili sa 4:3.

Centar je poveo pogotkom Bilala Jelića u osmoj minuti, da bi rezultat u egal vratio Milošević dvije minute kasnije.  U sedamnaestoj minuti za potpuni preokret zabija Šarović. Na 2:2 izjednačuje Muminović akumuliranim udarcem sa 10 metara. Novi hladan tuš za domaće kreira Jokić također akumuliranim udarcem i gosti na odmor odlaze sa prednošću od 3:2.

U nastavku Sipović poravnava stvari na 3:3, a za veliko slavlje domaćih pogađa Handžić akumuliranim udarcem u 39.minuti. U posljednjim sekundama Debelnogić propušta veliku šansu za Tango.

Valja spomenuti i fantastična izdanja oba golmana, Seferovića s jedne i Delihasanovića s druge strane!

Strijelci: 1:0 Jelić 8, 1:1 Milošević 10, 1:2 Šarović 17, 2:2 Muminović 19 (10m), 2:3 Jokić 19 (10m), 3:3 Sipović 25, 4:3 Handžić 39 (10m)
Žuti kartoni: Radmilović, Sipović (Centar), Milošević, Šarović (Tango)
Crveni karton: Stefan Jokić (Tango) 39

Centar: Seferović, Sipović, Radmilović, Mulahmetović, Handžić, Balaš, Alić, Muminović, Jusić, Šahmanija, El.Bukva, Mršo, Jelić, Tahirović

Tango: Delihasanović, Hadžić, Jokić, Milošević, Erić, Curović, Kuljanin, Šarović, Bjelica, Elez, Debelnogić