Kup BIH

KMF LJUBIĆ TREĆI ČETVRTFINALIST KUPA!

KMF Ljubić iz Prnjavora plasirao se u četvrtfinale Kupa Bosne i Hercegovine. Pred 150 gledatelja na svom terenu savladali su premijerligaša KMF Brčko Zdravlje rezultatom 5:3.

Utakmica je riješena u zadnjih pet minuta. U prvom dijelu nije bilo pogodaka, a domaće u vodstvo dovodi kapetan Boris Žižak. No, slavlje nije dugo potrajalo. Minutu kasnije Milaković poravnava rezultat. Osam minuta rezultat je na semaforu bio 1:1, a onda blitzkrieg Ljubića u četiri minute. Redom su zabili Žižak, Kovačević x2 i A.Žižak. Gosti su tek ublažili poraz preko Manojlovića i Mirića.

Za vikend ćemo saznati imena svih četvrtfinalista.

Strijelci: 1:0 Žižak 27, 1:1 Milaković 28, 2:1 Žižak 36, 3:1 Kovačević 37, 4:1 Kovačević 38, 5:1 A.Žižak 39, 5:2 Manojlović 39, 5:3 Mirić 40
Žuti kartoni:Ćirković (Ljubić), Tanasković (Brčko zdravlje)

Ljubić: Živković, Kovačević, B.Žižak, Segić, Ćirković, Sičanović, Petrović, Šarčević, Remić, A.Žižak, Subić, Tubak

Brčko zdravlje: Bahor, Bulubašić, Tanasković, Milaković, Mirić, Aleksić, Tomić, E.Hodžić, Vujić, Manojlović, Đuričić