Prva liga RS

KMF Ljubinje stigao do velike pobjede u Brčkom

Fenjeraš Prve lige Republike Srpske, KMF Ljubinje, upisao je veliku pobjedu u Brčko protiv KMF Brčko Zdravlje rezultatom 6:7 u okviru 9. kola.

KMF Ljubinje

Na odmor se otišlo vođstvom ekipe iz Ljubinja rezultatom 3:4, ali tu nije bio kraj uzbuđenjima, te su i jedni i drugi i u nastavku pružili sjajnu partiju, a u posljednjem minutu veliku pobjedu gostima donio je Nemanja Krulj.

Upravo je Nemanja Krulj bio najbolji pojedinac gostiju sa tri postignuta pogotka, dok su mrežu Brčaka tresli još i Nedeljko Likić, Nebojša Ćorović, Stefan Vasiljević i Đorđe Sikimić.

Kod Brčko Zdravlja Mile Teodorović i Dražen Lukić su se dva puta upisali u strijelce, a po jednom Emir Hodžić i Boško Lazić.

U narednom kolu Brčko Zdravlje gostuje kod Jahorine, dok Ljubinje u “hercegovačkom derbiju” dočekuje Nevesinjce.

Trenutnu tabelu Prve lige RS pogledajte na ovom linku.

KMF BRČKO ZDRAVLJE – KMF LJUBINJE 6:7 (3:4)