KMF Kotor Varoš

KOTOR VAROŠ RUTINSKI U ČELINCU

Futsaleri Kotor Varoši su večeras u Čelincu pred oko 100 gledalaca slavili pobjedu od 5:0 u odloženom meču 5. kola Prve lige Republike Srpske u futsalu protiv oslabljenog domaćina.

Oslabljeni Čelinac doživio je novi poraz u prvenstvu, dok je Kotor Varoš potvrdio svoje šampionske ambicije i na kraju sa 5:0 slavio pobjedu. Domaćin je uspio izdržati do 14.minuta , a tada u dve minute primaju dva gola preko Nedića i Tatara ,što je bio konačan rezultat prvog dijela. U 3.minutu nastavka A.Hibić postiže novi gol za K.Varoš ,a sve je bilo odlučeno u 32.minutu kada Stupar i Mošanović postavljaju konačnih 0:5.

Do kraja polusezone ostala im je još po jedna utakmica. Kotor Varoš gostuje u Palama, dok Čelinac dočekuje Beli Anđeo.

ČELINAC: Čađo, Cigan, Džombić, Kulišić, Vindžanović, Ličina, Dubravac, Jusić, Todorović

KOTOR VAROŠ: Maksimović, A.Hibić,Nedić, Tatar, Bašić, Stojanović, Janković, Mušanović, Kragić, Stupar, Verić, Gligić, Tepić