Druga liga RS

GLAVICA POTVRDILA TITULU JESENJEG PRVAKA U DERVENTI

Nakon tri pobjede u isto toliko odigranih susreta Dobojlije su gostovale u Derventi i u golgeterskom okršaju Milana Brkovića i Amira Hajrića na kraju odigrale 2:2. Sa ovim bodom oni su potvrdili titulu jesenjeg prvaka u 2.ligi RS -grupa 1

Amir Hajrić

U jednoj tvrdoj i izjednačenoj utakmici  poveli su domaći u 7.minutu preko Brkovića. Izjednačava najbolji igrač gostiju Hajrić u polednjim trenucima prvog dijela. Svi u dvorani su pomislili da će drugo poluvrijeme donijeti efikasniju igru ,kada je već u 1.minutu nastavka Brković postigao novi gol za svoju ekipu. Međutim nije bilo tako ,jer rezultat se nije mijenjao sve do 34.minuta kada Hajrić izjednačava i tako postavlja konačan rezultat 2:2.

DERVENTA: Stjepanović,Kojić ,Brković ,Evđenić ,Nović ,Kulaga ,Vujičić , Simić,Kukić

GLAVICA: Mujkanović , Hajrić ,Hadžikadunić ,Omerčić ,Kondžić ,Neziri ,Mustajbašić ,Ristić ,Miljić ,Aladžić ,Zelenković, Nikić