Prva liga RS

Kotor Varoš siguran protiv Jahorine

KMF Kotor Varoš sinoć je u meču 9. kola Prve lige Republike Srpske na svom terenu slavio protiv KMF Jahorina iz Pala ubjedljivim rezultatom 6:1 i tako poboljšao svoju poziciju u borbi za opstanak.

KMF Kotor Varoš – KMF Jahorina

Već u 4. minutu prednost domaćoj ekipi donio je kapiten Miroslav Nedić, a četiri minuta kasnije tu prednost je udvostručio Nemanja Knežević.

Sredinom prvog dijela Jahorina se pogotkom Nikole Šarovića vraća u meč, ali na kraju se ispostavilo da je to bilo sve od njih u ovom susretu.

Do kraja prvog poluvremena još tri lopte u mreži gostiju. Dva puta je strijelac bio Aleksandar Tepić, a jednom i mladi reprezentativac BiH, Dejan Trifković.

U nastavku je viđen samo jedan pogodak, i to u 24. minuti kada je konačnih 6:1 postavio Miroslav Nedić, svojim drugim pogotkom na utakmici.

U narednom kolu Kotor Varoš gostuje u Brodu, dok Jahorina u derbiju dočekuje Brčko Zdravlje.

Trenutnu tabelu Prve lige RS pogledajte na ovom linku.

KMF KOTOR VAROŠ – KMF JAHORINA 6:1 (5:1)

Pridružite se našoj Viber zajednici i pratite sva dešavanja iz svijeta futsala u BiH i šire klikom na označeno polje ispod.