Prva liga FBIH

(VIDEO) Bosna Kompred slavila protiv Lukavca i matematički osigurala play-off

MNK Bosna Kompred slavio večeras u derbiju 11. kola Prve futsal lige FBiH – Grupa 2 protiv MNK Lukavac rezultatom 4:3 i tako matematički osigurao plasman u play-off za Premijer futsal ligu BiH.

MNK Bosna Kompred – MNK Lukavac (foto: sportsport.ba)

Tuzlaci do prvog pogotka stižu u 14. minuti preko Jasmina Spahića. Par sekundi kasnije Damir Bundić povisuje na 2:0, a nekoliko minuta poslije i na 3:0, što je bio konačan rezultat prvog poluvremena.

Lukavac je u drugom dijelu pružio dosta bolju igru, koja im je donijela čak tri pogotka. Odmah na startu nastavka na 3:1 smanjuje Damir Hodžić.

U 31. minutu grešku gostiju koristi Ahmed Brković i donosi ponovo plus tri za Bosnu Kompred.

Do kraja meča gosti iz Lukavca zahvaljujući dvostrukom strijelcu Sejdaliju Bektiću stižu do 4:3, ali to je bilo sve u ovom meču.

Ovom pobjedom MNK Bosna Kompred je i matematički osigurao prvo mjesto u grupi i play-off za plasman u Premijer futsal ligu BiH naredne sezone.

U narednom kolu Bosna Kompred gostuje kod FC Bašigovci, dok Lukavac dočekuje ekipu Klanca.

Trenutnu tabelu Prve futsal lige FBiH – Grupa 2 pogledajte na ovom linku.

U nastavku pogledajte i video sa golovima iz ovog meča.

MNK BOSNA KOMPRED – MNK LUKAVAC 4:3 (3:0)