KUP

KUP BIH: SOFIĆ UBJEDLJIV U ČITLUKU

MNK Sofić pretposljednji je četvrtfinalista Kup-a Bosne i Hercegovine, nakon što je ubjedljivo slavio u Čitluku protiv MNK Brotnjo ‘Premier SK’ rezultatom 1:6.

MNK Sofić
MNK Sofić

Na odmor se otišlo minimalnom prednošću u korist gostiju iz Buturović Polja. Jedini pogodak u prvom dijelu postigao je Emir Milanović u 4. minutu igre.

U drugom dijelu rapsodija Sofića. Prednost je udvostručio Emir Bunar u trećem minutu nastavka, a samo tri minuta kasnije na 0:3 povisuje maestralni Emir Milanović.

Isti igrač se i po treći put upisuje u strijelce u 28. minutu. Pet minuta kasnije i četvrti pogodak Emira Milanovića za 0:5.

U 34. minutu mrežu Medića zatresao je i Sanjin Cerovina.

Do kraja susreta Čitlučani su uspjeli samo da postignu počasni pogodak preko Draga Miličevićau 38. minutu utakmice.

Vrijedi spomenuti da je domaćim nedostajalo nekoliko standardnih igrača.

MNK BROTNJO ‘PREMIER SK’ – MNK SOFIĆ 1:6 (0:1)