KUP

KUP BIH: CENTAR BEZ PROBLEMA U TUZLI

Aktuelni šampion BiH, MNK Centar iz Sarajeva plasirao se u 1/4 finale Kup-a Bosne i Hercegovine nakon pobjede u Tuzli nad ekipom FC Salines rezultatom 3:6.

MNK Centar
MNK Centar

Na poluvremenu je bilo 0:2, strijelci za Sarajlije bili su Anel Radmilović u prvom minutu susreta i kapiten Nijaz Mulahmetović u 3. minutu.

Drugi dio utakmice sjajno otvaraju domaći futsaleri. Prvo je na 1:2 smanjio Mehmed Ramić u prvom minutu nastavka, a izjednačenje donosi Jasmin Spahić u 25. minutu, ali nakon toga slijedi pad u igri domaćih.

Novu prednost Centru donosi Anel Radmilović, svojim drugim pogotkom, u 34. minutu. Na 2:4 povisuje Nermin Kahvedžić, dva minuta kasnije.

Tri minuta prije kraja susreta nadu Tuzlacima produžuje Mehmed Ramić, također svojim drugim pogotkom na utakmici.

U 39. minutu novi pogodak u mreži Salinesa, prednost od 3:5 Centru donosi Anel Radmilovićsvojim het-trikom.

Konačnih 3:6 i tačku na ovaj meč postavio je Nijaz Mulahmetović, drugim pogotkom na meču.

FC SALINES – MNK CENTAR 3:6 (0:2)