Prva liga FBIH

Lilium i Bašigovci u uzbudljivom meču podijelili bodove

FC Lilium i FC Bašigovci u uzbudljivom duelu 11. kola Prve futsal lige FBiH – Grupa 2 odigrali su neriješeno rezultatom 3:3 i tako podijelili bodove.

FC Lilium

Bašigovci su u 10. minutu pogotkom Jasmina Dedića stigli u vođstvo, ali konačnih 1:1 u prvom poluvremenu postavio je Alen Bešić dva minuta kasnije.

U 33. minutu na Senad Hasanović donosi novu prednost Bašigovcima, a onda u 39. minutu slijede dva pogotka, po jedan na obe strane. Esnaf Jakubović pogađa za goste, dok se drugi put u strijelce za Lilium upisao Alen Bešić.

Konačnih 3:3 i bod za FC Lilium donio je kapiten Vedad Husaković u posljednjem minutu susreta.

U idućem kolu Lilium gostuje u Brčkom, dok Bašigovci dočekuju prvoplasiranu Bosnu Kompred.

Trenutnu tabelu Prve futsal lige FBiH – Grupa 2 pogledajte na ovom linku.

FC LILIUM – FC BAŠIGOVCI 3:3 (1:1)