Druga liga RS

Čelinac u gradskom derbiju bolji od Jošavke

KMF Čelinac slavio je rezultatom 3:5 u gradskom derbiju u okviru 9. kola Druge lige RS – Grupa “Zapad” protiv KMF Jošavka.

KMF Čelinac – KMF Jošavka (arhiva)

Prednost Čelincu donio je Dalibor Todorović u 4. minutu susreta, ali samo dva minuta kasnije stvari na početak vratio je Aleksandar Radujković.

U 11. minutu Čelinac ponovo stiže do prednosti, a strijelac je bio Đorđe Zarić. Dva minuta kasnije Jošavka stiže i do drugog izjednačenja pogotkom Nemanje Vujičića.

Samo minut kasnije potpuni preokret u korist domaćina na papiru donosi Bojan Vučić, ali ni Čelinac se ne predaje te do odlaska na odmor na 3:3 izjednačava Jovan Remić.

U šestom minutu drugog dijela novi preokret, sada u korist KMF Čelinac donosi Jovan Remić, drugim pogotkom na utakmici, da bi konačnih 3:5 za pobjedu svoje ekipe u ovom gradskom derbiju postavio Dalibor Todorović, također svojim drugim golom na meču, minut prije kraja.

U narednom kolu Jošavka gostuje u Gradišci, dok Čelinac dočekuje Starčevicu.

Trenutnu tabelu Druge lige RS – Grupa “Zapad” možete pogledati na ovom linku.

KMF JOŠAVKA – KMF ČELINAC 3:5 (3:3)