Prva liga FBIH

Lukavac slavio protiv Liliuma

U 10. kolu Prve futsal lige FBiH – Grupa 2, MNK Lukavac je na svom terenu slavio protiv FC Lilium rezultatom 3:1.

MNK Lukavac

Gosti su iznenadili favorizovanog domaćina i u 13. minutu golom Semira Mujkića stigli do prednosti.

Do odlaska na odmor domaća ekipa pod trenerskom palicom Edina Muratovića konsolidovala je svoje redove i stigla do preokreta. Strijelci su bili Adnan Kasumović i Esmir Hasanović.

U drugom dijelu viđen je samo jedan pogodak, i to Asmira Mehića kada je u 27. minutu postavio konačnih 3:1.

U narednom kolu Lukavac gostuje kod prvoplasirane Bosne Kompred, dok Lilium dočekuje Bašigovce.

Trenutnu tabelu Prve futsal lige FBiH – Grupa 2 pogledajte na ovom linku.

MNK LUKAVAC – FC LILIUM 3:1 (2:1)

Pridružite se našoj Viber zajednici i pratite sva dešavanja iz svijeta futsala u BiH i šire klikom na označeno polje ispod.