Prva liga FBIH

Bosna Kompred nakon preokreta do pobjede protiv Klanca u Brčkom

MNK Bosna Kompred iz Tuzle nastavio je sa sjajnim igrama i u 10. kolu Prve futsal lige FBiH – Grupa 2, pošto je danas na gostovanju u Brčkom kod MNK Klanac slavio sa 5:8.

MNK Bosna Kompred (nakon pobjede u Brčkom)

Klanac je bolje otvorio meč i preko Eldina Mehmedovića stigao u vođstvo.

Već u 3. minutu stvari na početak vraća Jasmin Spahić, ali novu prednost domaćoj ekipi u 11. minutu donosi Almir Karasuljić.

Konačnih 2:2 u prvom dijelu postavio je Mehmed Ramić.

Klanac do 26. minuta stiže do nova dva pogotka i prednosti od 4:2 zahvaljujući Almedinu Ibrahimbašiću i Almiru Karasuljiću još jednom.

Od toga trenutka uslijedila je potpuna dominacija tuzlanske ekipe, koja je do 37. minuta uspjela u potpunosti da preokrene rezultat i stigne do prednosti od 4:8.

Još dva puta se u strijelce upisao Jasmin Spahić, a pogađali su i Amir Zulić, Ahmed Brković, Damir Bundić i Zijad Ramić.

Klanac je samo uspio da ublaži poraz, pošto je za konačnih 5:8 pogodio Senad Bošnjaković u 40. minutu.

U narednom kolu Klanac je slobodan, dok Bosna Kompred dočekuje ekipu Lukavca.

Trenutnu tabelu Prve futsal lige FBiH – Grupa 2 pogledajte na ovom linku.

MNK KLANAC – MNK BOSNA KOMPRED 5:8 (2:2)