Prva liga FBIH

Konjodor u derbiju kola pobijedio Bubamaru

FC Konjodor iz Bužima na svom terenu u derbiju 10. kola Prve futsal lige FBiH – Grupa 1 slavio je protiv MNK Bubamara iz Cazina rezultatom 7:3.

MNK Bubamara – FC Konjodor (arhiva)

Već u 3. minutu susreta stiže prvi pogodak na utakmici, a poveli su gosti preko Halida Delića.

Pet minuta kasnije na 1:1 poravnava Alen Ibrišimović, da bi već u 11. minutu Cazinjani ponovo stigli do prednosti pogotkom Admira Čauševića.

Konačnih 2:2 u prvom poluvremenu postavio je Sejad Ibrišimović.

U četvrtom minutu nastavka Ismar Dedić donosi preokret u korist ekipe iz Bužima, a Sejad Ibrišimović u 28. minutu svojim drugim golom na meču povisuje prednost domaćih na 4:2.

Za 5:2 u 33. minutu pogađa ponovo Ismar Dedić, a prednost od 6:2 donosi Sejad Ibrišimović, trećim pogotkom na meču, u 35. minutu.

Kapiten Konjodora, Mirsad Begić, dva minuta kasnije trese mrežu Cazinjana za visokih 7:2, da bi konačnih 7:3 postavio Brazilac iz redova Bubamare, Vitor Hugo.

U narednom kolu Konjodor je slobodan, dok Bubamara dočekuje sarajevski Željezničar.

Trenutnu tabelu Prve futsal lige FBiH – Grupa 1 pogledajte na ovom linku.

FC KONJODOR – MNK BUBAMARA 7:3 (2:2)