Druga liga RS

OBILIĆ IZ PRNJAVORA JESENJI PRVAK 2.LIGE RS GRUPA 2

U poslednjem susretu jesenjeg dijela 2.lige RS Grupa 2, domaći Obilić je na krilima trostrukog strijelca Jasminka Kovača pred oko 100 gledalaca u sportskoj dvorani u Prnjavoru savladao banjalučku Starčevicu i tako osvojio titulu jesenjeg prvaka.

KMF Obilić Prnjavor

U veoma neizvjesnom meču koji je direkno odlučivao o jesenjem prvaku bolje su se snašli domaći igrači ,koji su tek u završnici uspjeli da savladaju odličnu Starčevicu. Golova nije bilo sve do 18.minuta kada domaći preko Kovača stižu do prednosti ,što je i konačan rezultat prvog dijela. Već na startu nastavka gosti preko Vučića dolaze do poravnanja ali to nije dugo trajalo ,jer samo dva minuta poslije Simić donosi novu prednost. Odmah izjednačava Starčevica preko Stjepanovića. Par minuta kasnije Kovač donosi novu prednosti ,ali Vučić svoji drugim golom donosi i treće izjednačenje. Međutim završnica pripada Obiliću ,koji preko Jeremića u 37. i Kovača u poslednjem minutu ostavruje pobjedu od 5:3.

OBILIĆ: Vujasinović Jeremić Simić Mandić Kljunić gavranić Subotić Kostrešević Kovačević Kovač Danilović Krajišnik

STARČEVICA: Todorović ,Gračanin ,Stevandić S,tjepanović ,Zarić ,Banjac ,Bovan ,Marić ,Sladojević ,Vučić ,Ozren