Region

Počelo prvenstvo u Srbiji, Ekonomac odmah upisao pobjedu

Posle Jastrepca, Nove Pazove i RB-a, Ekonomac je nastavio seriju pobeda gostiju u prvom kolu šampionata Srbije. Zablistao debitant Divanei sa tri postignuta gola, koji je ljetos stigao iz Sporting Lisabona.

KMF Ekomac pred meč u Vranju

U Vranju je aktuelni prvak savladao istoimenu ekipu rezultatom 6:3 (2:1). Pred oko 500 gledalaca strelci za domaćina su bili Dodić u 7, Krstić u 31. i Tasić u 38. minutu, dok su golove za goste dali Tales u 4. i 11, Vitor Ugo u 26. i Divanei u 30, 34. i 37. minutu.

Kapitensku traku u ekipi Ekonomca poneo je predsednik tog kluba Veroljub Dugalić, ali nije igrao u prvoj utakmici Kragujevčana ove sezone.

Ni u drugoj utakmici u subotu domaćin nije ostvario pobedu. Vinter sport je ispustio dva gola prednosti u drugom poluvremenu i stigao do boda protiv FON-a – 3:3 (3:1).