Vijesti

MOĆNI SAS PROTUTNJAO POŽAREVCEM: ZRENJANINCI UPISALI LAGANU ‘TROJKU’ U GOSTIMA!

KMF SAS

Zrenjaninski SAS upisao je prvu pobedu u novoj sezoni Druge futsal lige Srbije.

Fenomenalno su izabranici Milivoja Batinice odigrali utakmicu u Požarevcu i poput uragana protutnjali su ovim gradom, a u Zrenjanin su poneli tri važna boda! Od samog starta utakmice bilo je jasno da je SAS kvalitetnija ekipa i već do odlaska na odmor Zrenjaninci su imali tri gola prednosti. Iskusni Tomin je u trećem minutu pogodio za 0:1, prednost je duplirao Aranitović osam minuta kasnije da bi na 0:3 povisio Radenković u 15. minutu. Gde su stali u prvom, nastavili su u drugom delu igre futsaleri SAS-a. Aleksandar Tomin otvorio je goleadu i u drugom poluvremenu, pogotkom u 25. minutu, Nemanja Milićev je povisio na 0:5 u 30. , da bi tačku na ovaj meč stavio Savo Delić u 31. minutu. Na kraju, ubedljivih 0:6 za SAS koji je upisao prvu pobedu u novoj sezoni drugoligaškog karavana i drugi ubedljiv poraz Požarevca od koga se dosta više očekivalo pred start sezone. Takođe, treba napomenuti da su zapaženu ulogu u ovoj pobedi SAS-a imali omladinski reprezentativci Mandić i Nišević koji iz utakmice u utakmicu pokazuju da su budućnost Srbije. U narednom kolu Zrenjaninci će pred svojim navijačima dočekati Pirot, dok Požarevac očekuje gostovanje novajliji u ligi Bečeju.