Connect with us

Turniri

Poznate grupe na 15.”Gradskom turniru 2021″ u M.Gradu

Održano je izvlačenje grupa za predstojeći 15. “Gradski turnir 2021” u Mrkonjić Gradu u organizaciji Opštine Mrkonjić Grad i KMF Policajac.

Izvlačenje je obavljeno u tri kategorije i to u juniorima, seniorima i veteranima.

U kategoriji SENIORI dalji plasman obezbjediće deset prvoplasiranih ekipa iz navedenih grupa i dvije najbolje drugoplasirane.

U kategorija VETERANI, dalji tok takmičenja obezbjediće iz svake grupe po dvije prvoplasirane ekipe, dok će u kategoriji JUNIORI, u dalji tok takmičenja obezbjediti tri prvoplasirane ekipe iz navedenih grupa i jedna najbolja drugoplasirana.

Raspored po grupama je sledeći:

Kategorija SENIORI:

Grupa A

  1. KMF Policajac Banja Luka
  2. S.U.R. Tri jelena Ribnik
  3. Lion d.o.o. Gradiška

Grupa B

  1. Auto otpad Duman Bjelajce
  2. Caffe bar Fama est Banja Luka
  3. Novi Dom kod Miće & Kafanica Mrkonjić Grad

Grupa C

  1. KMF Doboj
  2. Zuke Bend Vlasinje
  3. Auto škola Obradović

Grupa D

  1. MNK Neimari Zenica
  2. Cafe Flores Banja Luka
  3. In Food Banja Luka

Grupa E

  1. Pekara Obelix Kotor Varoš
  2. MNK Čulin Mlin Livno
  3. FK Sloboda Mrkonjić Grad

Grupa F

  1. OPG Blažević Jajce
  2. Mrkonjić putevi d.o.o. Mrkonjić Grad
  3. Kafe klub Picasso Mrkonjić Grad

Grupa G

  1. S.U.R. Drinić & Caffe bar Šampion Laktaši
  2. Red Fox Pub Banja Luka
  3. Šatori Knežević Ketering

Grupa H

  1. Autoservis Basara Bugojno
  2. Malinović Co d.o.o. Šipovo
  3. Cafe Sany Krupa na Vrbasu

Grupa I

  1. Mandić Komerc Derventa
  2. Šlep Služba – Kikers Olovo
  3. Šeki iz Graca

Grupa J

  1. KMF 33 Pančevo
  2. Jajce
  3. Bočac

Kategorija VETERANI:

Grupa A

  1. KMF Policajac Banja Luka
  2. Hidraulika Euroflex-Rosi Banja Luka
  3. As Sport Banja Luka

Grupa B

  1. AM Sport Banja Luka
  2. Elektroobnova d.o.o. Banja Luka
  3. Buki-as Aco Stančević

Grupa C

  1. Caffe bar Central Velika Kladuša
  2. Restoran Royal & STR Neni Bjelajce
  3. Caffe Dionis Mrkonjić Grad

Grupa D

  1. Lauš
  2. Cafe Bar ZAM Bjelajce
  3. SŠC Rekreativci

Kategorija JUNIORI:

Grupa A

  1. OFK Spartak Banja Luka
  2. NMS – Promet d.o.o. Mrkonjić Grad
  3. Derby County

Grupa B

  1. Limarija Terzija & Mrkonjić Exspress Mrkonjić Grad
  2. AC Milan
  3. MIKI-COMPANY d.o.o. Ribnik

Grupa C

  1. KMF Teslić
  2. FK Sloboda Mrkonjić Grad
  3. Šeki iz Graca

Facebook Comments
Click to comment

Leave a Reply

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Facebook

More in Turniri