Prva liga FBIH

Prekinuta utakmica u Banovićima: Trener Bosne Kompred nasrnuo na sudiju

Ponovo nemile scene na bh. futsal parketima. Meč posljednjeg, 14. kola Prve futsal lige FBiH – Grupa 2 između MNK Banovići i MNK Bosna Kompred prekinut je u 28. minutu pošto je trener gostiju Mirsad Ovčina fizički nasrnuo na sudiju Mensura Berbića, saznaje 4plus1.ba

Mirsad Ovčina

Bosna Kompred je u ovaj meč ušla bez ijednog poraza, odnosno sa 11 pobjeda u isto toliko duela, ali domaća ekipa je pokazala svoj kvalitet i na odmor se otišlo sa vođstvom Banovića od 2:0.

Strijelci su bili Nevres Okačić i Mirel Čamrković.

Nastavilo se drugo poluvrijeme, a onda u 28. minutu uslijedio je prekid i scene koje ne trebaju da se dešavaju na sportskim terenima, posebno u utakmicama bez prevelikog značaja.

Kako saznaje naš portal, trener MNK Bosna Kompred, Mirsad Ovčina, fizički je nasrnuo na sudiju Mensura Berbića, te je utakmica prekinuta i neće biti nastavljena.

Sada je sve na Nogometnom savezu Federacije BiH, koji će odlučiti kojim rezultatom i u čiju korist će utakmica biti registrovana, ili da li će možda biti nastavljena nekom drugom prilikom.

Trenutnu tabelu Prve futsal lige FBiH – Grupa 2 pogledajte na ovom linku.

MNK BANOVIĆI – MNK BOSNA KOMPRED 2:0 (prekinuto u 28. minutu)