Niže lige

RADNIKU SAV PLIJEN IZ BRČKOG

U šestom kolu Prve futsal lige Republike Srpske, lider na tabeli KMF Radnik Siti je gostovao kod komšija u Brčkom, ekipi KMF Brčko Zdravlje.

KMF Radnik Siti iz Bijeljine

U pravoj prvenstvenoj utakmici, Bijeljinci su pokazali više i zasluženo nose tri boda kući, te i dalje ostaju usamljeni na čelu tabele. Na kraju je rezultat na semaforu pokazao rezultat 7:6 u korist gostiju iz Bijeljine.

Domaćin su se držali do 15.minuta meča, vodili su sa 2:1 ali tada Radnik ubacuje u brzinu više. Za četiri minuta postižu 4 gola i dolaze do vođstva 5:2. Na kraju se ispostavilo, da je ta prednost bila nedostižna za tim Brčko Zdravlje.

Strijelci za ekipu KMF Radnik Siti na sinoćnjoj utakmici su bili Trifković x 2 , Pavić, Odžaklić, Živković, Panić i Rakić, dok su za domaće golove dali Krsmanović, Tadić x 2, Vujić i Manojlović.

Radnik u sljedećem 7.kolu dočekuje Željeznicu, dok Brčko putuje na megdan Jahorini.