Prva liga RS

Sjajni Kotor Varoš u uzbudljivoj utakmici slavio protiv Šampiona

KMF Kotor Varoš slavio je večeras u veoma napetoj utakmici 11. kola Prve lige Republike Srpske protiv drugoplasirane ekipe na tabeli i jesenjeg prvaka KMF Šampion iz Laktaša rezultatom 3:2.

KMF Kotor Varoš – KMF Šampion

Prednost domaćoj ekipi je u 11. minutu donio Nemanja Knežević, da bi konačnih 2:0 u prvom dijelu postavio Senedin Tatar šest minuta kasnije.

Odmah na otvaranju drugog dijela gosti iz Laktaša golom Dragana Sremca smanjuju na 2:1.

U 27. minutu prednost KMF Kotor Varoš na 3:1 povisuje Mladen Đukić, ali samo minut kasnije novu nadu Šampionu da može do pozitivnog rezultata donosi Slaven Matijašević.

U 31. minutu zbog velike napetosti kako na terenu, tako i na tribinama, desio se prekid u trajanju od desetak minuta, pošto je nekoliko gledalaca utrčalo na teren zbog nezadovoljstva sudijskim odlukama, a po dolasku policije meč je i nastavljen.

U uzbudljivom finišu rezultat se nije mijenjao, te je ostalo 3:2 za Kotor Varoš koji se ovom pobjedom priključio vrhu tabele i borbi za titulu.

U narednom kolu Kotoravorašni gostuje u Ljubinju, dok Šampion dočekuje ekipu Broda.

Trenutnu tabelu Prve lige RS pogledajte na ovom linku.

KMF KOTOR VAROŠ – KMF ŠAMPION 3:2 (2:0)