Turniri

Turnir “Dan državnosti BiH Fojnica 2021” – 4. dan

Gledaoci su imali priliku gledati najzanimljivije utakmice do sada na turniru u Fojnici. Prvo su nastupili Ostružnica /Šćitovo – B.I.Materijal/Pub Riverside. Bio je to duel starih znanaca, ekipe koje se dobro poznaju.Bilo je rezultatski neizvjesno do samog finiša, kada ekipa B.I Materijal/Pub Riversajd ipak pokazuje više znanja, te zasluženo pobjeđuje.

Cafe Era/Mir Podastinje i Mušinbeg Komerc su takođe odigrali izuzetno kvalitetnu utakmicu, Vodila je ekipa Era/Mir 5:1, međutim igrači Mušinbega se nisu predavali,prvo su smanjili na 5:3, zatim na 6:4. Četiri minute prije kraja su imali i penal koji nisu iskoristili, što tim Ere koristi i povećava rezultat, te na kraju zasluženo pobjeđuje.

Hooakh Lounge Magija iz Hadžića i Restoran Ribnjak Kreševo priuštili su nam najbolju utakmicu do sada. Restoran Ribnjak je vodio sa 5:1 i to je bio i rezultat prvog poluvremena. Ekipa Magije je pokazala svu svoju magiju u drugom dijelu, napravivši čudo. Uspjeli su u potpunosti preokrenuti meč, a gol za pobjedu su dali minut i po prije kraja za konačnih 7:6.