Vijesti

Zrinjski saznao protivnika: Centar četvrti polufinalista

KMF Jahorina – FC Centar

Futsaleri Sarajevskog Centra izborili su plasman u polufinale KUP-a BiH, pobijedivši KMF Jahorina rezultatom 4:1(1:1).

Do pogotka prvo stiže domaćin u 10. minuti preko Miletić Maria, to je ujedno bio i jedinici pogodak koji su domaći postigli na ovom meču.

Gosti iz Sarajeva uspjevaju na poluvrijeme otići sa izjednačenjem, 20-ak sekundi prije kraja preko Huseinspahić Dženisa.

Opet preko Huseinspahić u 24. minuti Centar stiže do prve prednosti na utakmici, a rezultat glasi 1-2.

U 31., a odmah nakon 3 minute poslije, preko Prošić Elmina stiže do prednosti od 1-3, odnosno konačnih 1-4.

Sa ovom pobjedom Centar se plasirao u 1/2 finale KUP-a BiH, a svoju 1/2 finalnu utakmicu odigrat će u Mostaru protiv HFC Zrinjski, u Mostaru.