MNK Kreševo

KANONADA KREŠEVA PROTIV MOSTARSKIH KIŠA

Malonogometni klub Kreševo je na premijernoj utakmici deklasiralo ekipu MNK Mostarske kiše ,a  čak sedam različitih igrača se upisalo u strijelce.

Gosti su pružali otpor do 12. minuta kada ih je načeo Miletić ,četiri minuta poslije veteran Marković Davor postiže gol za 2:0 ,a 3:0 i konačan rezultat prvog poluvremena postavlja Tomić Danijel dva minuta prije kraja.

U nastavku ista priča ,a već u prvom minutu  pogađa Batak , da bi se serija nastavila u 31. minutu kada je bilo već svima jasno ,da će domaćin ostvariti uvjerljiv trijumf. Jedini igrač koji je postigao dva gola je Ivica Marić.

Kreševo u sledećem kolu dočekuje Bubamaru ,dok će Mostarske kiše pokušati da se iskupe za ovu katastrofu protiv Sloge iz Gornjeg vakufa.

MNK KREŠEVO: Tabaković ,Marković ,Miletić ,Tuka, Marić ,Zirojević ,Tomić ,Batak ,Ivičević ,Miletić ,Kožul ,Tomić

MOSTARSKE KIŠE: Fale ,Marić ,Zuhrić ,Kadrić ,Džemić ,Zuhrić ,Fajić ,Rahić ,Mezit ,Brekalo ,Tule ,Crnalić ,Škaljić ,Pobrić