KMF Brčko Zdravlje

BRČKO ZDRAVLJE BOLJE OD NEVESINJA NA DOMAĆEM PARKETU

KMF Brčko zdravlje savladao je večeras KMF Nevesinje sa 5:3 u meču sedmog kola Premijer lige.

Brčaci su slavili treću pobjedu sezone, i time nanijeli i peti poraz sezone Nevesinjcima odnosno četvrti uzastopni, koji ih ostavlja na 10. mjestu premijerligaške tabele. Domaći su poveli već u drugoj minuti preko Seada Buljubašića, da bi gosti izjednačili deset minuta kasnije preko Nikole Kašikovića. Ponovo je Buljubašić donio vođstvo domaćinu u 14. minutu, a nepunu minutu kasnije Aleksandar Milaković pogađa za 3:1.Golom Dalibora Pudara gosti uspjevaju da se vrate na početku drugog poluvremena, ali na 4:2 u 32. minutu ponovo povećava Aleksandar Milaković, da bi sudbinu Nevesinjaca zapečatio golman Marko Aleksić u 37. minutu. Sve što su gosti do kraja uspjeli bio je jedan pogodak Miljana Gutića.

BRČKO ZDRAVLJE: Aleksić, Buljubašić, Kokić, Ćulum, Tanasković, Bahor, E.Hodžić, Milaković, Lukić, Đuričić, Tomić, Savić, S.Hodžić
NEVESINJE: Romović, Pudar, Miličević, Vučetić, Trutina, Glogovac, Gutić, M.Prodanović, Zečević, Kašiković, Jamina