FC Centar

CENTAR ODNIO SVA TRI BODA IZ LIVNA

Futsaleri Centra nastavili su sa pobjedama savladavši vrlo dobru ekipu Seljaka sa 6:3 u izuzetno uzbudljivom meču.

Centar je takoreći na vrijeme postigao pogodak za vođstvo 4:3. Igrala se 35. minuta kada je to uradio Bilal Jelić, i onda su do kraja samo kaznili igru domaćina na sve ili ništa te preko Handžića i Jelića još jednom stigli do šeste pobjede u sezoni.Ali, utakmicu je obilježio veteran, koji igra kao u najboljim godinama, Josip Lokmer. Igrala se 27. minuta kada je ovaj iskusni lisac vidio da je golman izašao više nego što treba, i kada su svi očekivali da doda prvom do sebe, on je sa nekih desetak metara ispred svoga gola, lobom preko čitavog terena, pogodio za vođstvo Centra 3:2, ali i za vjerovatno već sada epitet najljepšeg gola sezone.

SELJAK: Vidović, Čolak, Ivković, Semren, Perković, Miočević, Grgić, Dalić, Palavra, Krišto-Miške, Kaić, Krišto-Cage, Pervan, Rožić  Trener: Ivo Krezo

CENTAR: Omerbegović, Sipović, Radmilović, Handžić, Jelić, Balaš, Alić, Muminović, Bogilović, Šahmanija, Lokmer, Muhić, Pitić, Tahirović  Trener: Dženan Muminović