KMF Tango

TANGO UPISAO NOVA TRI BODA NA SVOM TERENU

Klub malog fudbala Tango upisao je pobjedu od 6:3 protiv Banovića u utakmici 7. kola Premijer futsal lige BiH.

Domaći su do prednosti došli u 4. minutu golom Srđana Miloševića, koji je ušao u igru samo desetak sekundi ranije. Minut kasnije Kenan Numanović poravnao je na 1:1.Propustili su i Tango i Banovići po nekoliko dobrih prilika, a promjena rezultata desila se u 12. minutu, kada je Nikola Šarović doveo domaće do nove prednosti. Tango je dodao gas i dva minuta kasnije Milošević se još jednom upisao u strijelce za3:1.

Da će bodovi ostati u Istočnom Sarajevu vidjelo se početkom drugog poluvremena. Lijepu akciju Miloševića i Slobodana Eleza, ovaj drugi je krunisao golom u 21. minutu.

Uslijedila je razmjena golova. Jasmin Hidić je u 24. minutu smanjio na 4:2, a u istom minutu Ognjen Erić postigao je peti pogodak za Tango. Minut kasnije Numanović se još jednom upisao u strijelce za 5:3. Konačnih 6:3 postavio je Dejan Debelnogić u 38. minutu.

KMF TANGO: Delihasanović, Jokić, Šarović, Ikonić, Erić, Šehovac, Curović, Kuljanin, Pušković, Kenjić, Bjelica, Milošević, Elez, Debelnogić. Trener: Mirko Čampara
MNK BANOVIĆI: Varešević, Numanović, Dedić, Mujić, Hidić, Čamrković, Smajlović, Sokolar, Velagić. Trener: Igor Sliško