FC Mostar SG

MOSTAR SG PREKINUO MINI SERIJU SALINESA

Mostar SG Staklorad nastavio je seriju pobjeda i u sedmom kolu Premijer lige BiH u futsalu, a večeras je u Mostaru u dvorani USRC Midhat Hujdur – Hujka poražen Salines rezultatom 5:0

Marijo Aladžić

Bolju igru domaći tim krunisao je s tri pogotoka tokom prvog poluvremena, od kojih su po jedan postigli u prvoj i posljednjoj minuti, a strijelac je u oba navrata bio Vladan Vesić. Uz nekoliko dobrih prilika koje su propustili do pauze, domaći su u 9. minuti postigli svoj drugi pogodak, a strijelac je ovog puta bio kapiten Marijo Aladžić.

I u drugom poluvremenu na terenu je bila ista slika, a mnogo bolju igru Mostarci su krunisali golovima Aladžića u 24, a zatim i Babića nakon sjajne asitencije Pavlovića u 28. minuti.

MOSTAR SG STAKLORAD: Galić, De Souza, Aladžić, Bošković, Hrkač, Memić, Pavlović, Babić, Vesić, Kahvedžić, Radin, Gosto, Džemić i Šikalo

SALINES Hodžić, Isanović, Ma.Ramić, Marinković, Me.Ramić, Avdić, Imširović, Muratović, Pranjić, Jusić, Divković i Brđanović