MNK Bubamara

HALID DELIĆ TORPEDOVAO NERETVU

MNK Bubamara Autostil&PVC Džaja iz Cazina upisao prvu pobjedu na domaćem parketu u okviru prve Futsal lige FBiH grupa jug ,a pobijedili su ekipu Neretva iz Jablanice sa čak 9:1 .

Halid Delić – MNK Bubamara

Već u trećem minutu susreta Halid Delić donosi prednost domaćinu ,da bi samo nakon četiri minute iz odlično odrađene akcije pogodio Mizić za 2:0. Do kraja poluvremena domaći su pogađali još četiri puta, pa se na odmor otišlo rezultatom 6:0 u korist Bubamare. Delić je pođaao dva puta ,a pogodili su još Pajalic i Prošić.

Unastavku Halid Delić nastavio je da teroriše ekipu Neretve ,te je pogodio još dva puta u 21. i 31. minutu susreta za visokih 8:0. Ćatić povećava na 9:0 u 40.minutu ,a gosti iz Jablanice odmah nakon toga daju počasni gol ,a strijelac kapiten gostiju Dino Begić. Konačni rezultat glasi 9:1 u korist Bubamara.

BUBAMARA AUTOSTIL&PVC DŽAJA :Karalić ,Begić Delić Mišić Ćatić veliki Račić kličić pajalic Prošić Nadarević Nuhanović muhić

NERETVA: Imamović ,Hatić ,Leto ,Begić ,Đelmo ,Hamšić, Dlakić ,Kurić ,Ćosić