KMF Leotar

LEOTAR SE OKLIZNUO PROTIV BROTNJA U TREBINJU

Sinoć je u Trebinju u dvorani Miloš Mrdić pred oko 150 gledalaca u posljednjem meču šestog kola domaći  Leotar poklekao u derbiju protiv Brotnja .

Kao po običaju viđena je utakmica sa malo golova kada se ova dva rivala u pitanju. Poveli su prvo gosti preko Tomislava Bošnjaka u 15. minuti ,da bi četiri minuta kasnije Nevistić izjednačio na 1:1 što je bio rezultat prvog dijela. U nastavku Brotnjo  je riješio pitanje pobjednika golovima u 25. i 27. minutu a strelci su bili Marko Grgić i Luka Suton. U sledećem kolu Brotnjo u Čitluku dočekuje sarajevskog Želju ,dok Leotar igra još jedan hercegovački derbi u Mostaru, protiv Zrinjskog.

LEOTAR: Perišić, Cimirot, Šešelj, Zečević, Andrić, Petrovski, Matijašević, Šaraba, Čečur, Milojević, Nevistić, Vico, Muratović, Milanović

BROTNJO: Ivanković, Pantić, Delić, Grgić, Marić, Medić, Bošnjak, Dujmović, Marković, Suton, Šunjić, Odak