KMF Jahorina

UGLJEVIK BEZ PROBLEMA PROTIV DESETKOVANE JAHORINE

U sportskoj dvorani Ugljevik pred oko 100 gledalaca odigrana je utakmica 1.kola Prve lige RS ,u kojoj je domaća ekipa nastavila sa pobjedama kao u prošloj sezoni ,kada su bili prvi. Ovaj put su savladali Jahorinu ,koja je nastupila sa samo šest igrača ,pa tako domaći nisu imali težak zadatak.

Iako su klub napustila nekolicina veoma bitnih prvotimaca iz prošle sezone ,domaći su krenuli silovito.Već u 8.minutu su domaći vodili sa 4:0 i tada je bilo jasno kome idu bodovi. Do kraja poluvremena publika je mogla uživati u pravoj goleadi ,palo je čak 9 golova ,od toga čak 10 u mreži gostiju.

U nastavku su igrači obe ekipe bili manje golgeterski raspoloženi,pa su postignuta samo tri gola za konačnih 12:4.

Ugljevicani sledeće kolo gostuju u Ljubinju ,a Jahorina dočekuje Čelinac.

UGLJEVIK: Živanović ,Teodorović ,Bojić ,Lazic ,Marković ,Dragić ,Jovanović ,Božić ,Radica ,Tomić , Gajić

JAHORINA : Miladinović ,Košarac ,Dubovina ,Lukić ,Trbo ,Simović

1:0 Teodorović 1. min

2:0 Lazić 3. min

3:0 Jovanović 7. min

4:0 Tomić 8. min

5:0 Božić 8. min

5:1 Dubina 10. min