Kaskada

Brotnjo siguran u derbiju kola protiv Kaskade

Danas je odigrana utakmica 14. kola Premijer futsal lige BiH između MNK Brotnjo i MNK Kaskada, a slavili su Čitlučani rezultatom 6:1 (3:1).

MNK Brotnjo – MNK Kaskada

Kapiten domaćih Kristijan Pantić u 8. minuti susreta pogodio je za 1:0.

Tri minute kasnije Ivan Marković povisuje prednost Brotnja na 2:0, a nedugo zatim Marko Grgić donosi sigurnih 3:0 za domaću ekipu.

U samom finišu prvog poluvremena gosti smanjuju prednost na 3:1 preko Ibrahima Husejnovića, te se s tim rezultatom otišlo i na odmor.

U drugom poluvremenu još bolja igra MNK Brotnjo. U strijelce se još dva puta upisuje kapiten Kristijan Pantić, te jednom i Nikola Granić, za konačnih i ubjedljivih 6:1.

Sa ovom pobjedom ekipa Brotnja povisila je svoju bodovnu prednost na 23 boda u odnosu na Kaskadu koja i dalje ima 20 bodova, te tako napravili velik korak prema play-offu za prvaka države.

U narednom kolu Seljak će biti domaćin Brotnju, dok je Kaskada zbog istupanja Leotara slobodna.

Trenutnu tabelu Premijer futsal lige BiH pogledajte na ovom linku.

MNK BROTNJO – MNK KASKADA 6:1 (3:1)

Pridružite se našoj Viber zajednici i pratite sva dešavanja iz svijeta futsala u BiH i šire klikom na označeno polje ispod.