Prva liga FBIH

Banovići i Lukavac podijelili bodove

MNK Banovići i MNK Lukavac podijelili su bodove u meču 9. kola Prve futsal lige FBiH – Grupa 2, odigravši neriješeno, 5:5.

MNK Banovići (arhiva)

http://comet.nsbih.ba/resources/jsf/match/matchReport.xhtml?id=6852458Senahid Mujić je u 2. minutu doveo domaće u prednost, da bi već u 6. minutu na 1:1 poravnao Adnan Kasumović.

Asmir Mehić u 9. minutu donosi potpuni preokret za ekipu Lukavca, a samo dva minuta kasnije Damir Hodžić povisuje na 1:3.

U istom minutu još jedan pogodak, ovoga puta za Banoviće, a ponovo je strijelac bio Senahid Mujić.

Minut prije odlaska na odmor drugi put se u strijelce upisuje Adnan Kasumović i donosi prednost ekipi Lukavca na 2:4, da bi konačnih 3:4 u prvom dijelu postavio ponovo Senahid Mujić, svojim trećim pogotkom na meču.

Isti igrač je nastavio sa sjajnom igrom i u drugom dijelu, te u 23. minutu donio poravnanje rezultata ekipu Banovića.

U 27. minutu gosti iz Lukavca ponovo stižu do prednosti, pogodak je postigao Esmir Hasanović.

Konačnih 5:5 i bod domaćoj ekipi donosi Armin Čehajić u 33. minutu.

U narednom kolu Banovići gostuju kod Bašigovaca, dok Lukavac dočekuje FC Lilium.

Trenutnu tabelu Prve futsal lige FBiH – Grupa 2 pogledajte na ovom linku.

MNK BANOVIĆI – MNK LUKAVAC 5:5 (3:4)

Pridružite se našoj Viber zajednici i pratite sva dešavanja iz svijeta futsala u BiH i šire klikom na označeno polje ispod.