MNK Bubamara

BUBAMARA SA PUNIM PLIJENOM PUTUJE U CAZIN

Danas je ekipa Bubamare gostovala u Zenici, kod ekipe Calpa te slavila prvu pobjedu sa rezultatom 2:4(0:1).

Jedini pogodak u prvom poluvremenu postigao je mladi Prošić Elmin u 16. minuti susreta.

Drugo poluvrijeme počelo je dobro za Bubamarinu ekipu, u 23. minuti stižu do nove prednosti od 0:2, opet preko Prošića. Tri minute poslije, kada se igrao 26. minut fenomenalni Prošić stiže do het-tricka na ovoj utakmici, a rezultat glasi 0:3.

Svojim greškama u 29. i 35. minuti domaći stižu do dva pogotka, prvo je pogodio Šišić, a zatim Čolić.

Domaći kreću sa igračem više, gdje pokušavaju stići do izjednačujućeg pogotka, ali je na visini zadatka bio golman Karalić, koji brani šut Šišića i postiže pogodak za konačnih Calp – Bubamara 2:4.

Narednu utakmicu Bubamara igra protiv FC Konjodora u Cazinu.