KUP

Glasinac savladao Jahorinu i zauzeo posljednje mjesto u 1/4 finalu Kup-a RS

Drugoligaš Republike Srpske, KMF Glasinac, savladao je večeras na svom terenu prvoligaša KMF Jahorina iz Pala rezultatom 6:4 i tako zauzeo posljednje mjesto u 1/4 finalu Kup-a Republike Srpske.

KMF Glasinac

Glasinac je prvi i stidao u prednost, a strijelac je u 3. minutu bio Stefan Arbinja, ali samo minut kasnije na 1:1 poravnava Nikola Šarović.

U 6. minutu domaći ponovo stižu do vođstva preko Nenada Đerića, ali Paljani drugim pogotkom Nikole Šarovića vraćaju stvari na početak.

U samom finišu prvog dijela još dva pogotka, po jedan na obe strane. Za Glasinac ponovo pogađa Stefan Arbinja, a na drugoj strani se teći put u strijelce upisuje Nikola Šarović.

Miloš Borovčanin u 28. minutu donosi novu prednost domaćinu, a tri minuta kasnije na 5:3 povisuje golman Miloš Pajević.

Za 6:3 pogađa Miloš Borovčanin i već tada je bilo jasno da će Glasinac zauzeti posljednje mjesto u 1/4 finalu Kup-a Republike Srpske.

Do kraja je Jahorina uspjela samo da ublaži poraz pošto je konačnih 6:4 postavio Danijel Trbo u posljednjem minutu susreta.

Sada su poznati i svi učesnici 1/4 finala Kup-a RS, a to su Ugljevik, Nevesinje, Tango, Jošavka, Glasinac, Šampion, Leotar i Starčevica.

KMF GLASINAC – KMF JAHORINA 6:4 (3:3)