Druga liga RS

GLAVICA JESENJI PRVAK “2.LIGE RS – grupa 1”

Večeras su se u direktnom okršaju za titulu jesenjeg prvaka 2.lige RS-grupa 1  pred oko 120 gledalaca u Sportskoj dvorani u Doboju sastali domaća Glavica i Glasinac iz Sokoca .Viđena je odlična futsal predstava sa malo golova ,a domaći igrači su tek u finišu uspjeli slomiti otpor gostiju

Emir Mujkanović

Krenuli su domaći silovito ,te relativno rano uspijevaju preko Hadžikadunića u 8.minutu stići do prednosti. Glavica u nastavku nastavlja kontrolisati igru , dok su gosti prijetili iz kontranapada. Nagrada za domaće stiže u 36.minutu kada postižu dva gola za nedostižnih 3:0. Strijelci su bili opet Hadžikadunić i Kondžić. Kod domaćih igrača se pored standardno sjajnog Hajrića istakao i golman Mujkanović ,koji je briljirao na svom golu i uspio sačuvati svoju mrežu nataknutu ,te je tako trasirao put ka pobjedi za svoj tim.

“Znali smo da je ekipa Glasnica iskusna i da igraju tvrdo ali smo strpljivo gradili našu igru i na kraju iskoristili šanse za pobjedu. U sledećem kolu putujemo u Derventu da ovjerimo titulu. Poslije zimske pauze se nadam da ćemo nastaviti sa istim igrama i osvojiti prvo mesto”: rekao je Amir Hajrić jedan od najboljih igrača Glavice ove jeseni.

GLAVICA: Mujkanović , Hajrić ,Hadžikadunić ,Omerčić ,Kondžić ,Neziri ,Mustajbašić ,Ristić ,Miljić ,Aladžić ,Zelenković, NIkić

GLASINAC: Pajević, Jolović ,Milinković, Simić, Đerić ,Beatović ,Radović ,Lukić