KUP

Kaskada preko Brčko Zdravlja do polufinala Kup-a BiH

MNK Kaskada je večeras na svom terenu slavio protiv prvoligaša RS, KMF Brčko Zdravlje, u meču 1/4 finala Kup-a Bosne i Hercegovine, rezultatom 4:2, i na taj način izborio prolazak među četiri najbolje ekipe u ovom takmičenju.

MNK Kaskada

Prednost domaćoj ekipi je u 9. minutu donio Emir Milanović, a tim rezultatom se otišlo i na odmor.

U četvrtom minutu nastavka stvari na početak vraća Mirzet Buljubašić, a u 32. minutu potpuni preokret u korist prvoligaša Republike Srpske donosi Dražen Lukić pogotkom iz kaznenog udarca sa 10 metara.

Ipak, sami finiš utakmice pripada Kaskadi koja stiže do potpunog preokreta i sigurne pobjede te prolaska u polufinale Kup-a BiH.

Prvo je u 33. minutu na 2:2 poravnao Emir Milanović, svojim drugim pogotkom, da bi preokret donio Adel Demirović minut kasnije.

Konačnih 4:2 postavio je Avdo Huskanović nekoliko sekundi kasnije.

Ranije su se u polufinale ovog takmičenja plasirali FC Mostar SG ‘Staklorad’ i HFC Zrinjski.

MNK KASKADA – KMF BRČKO ZDRAVLJE 4:2 (1:0)