Kaskada

KASKADA TRIJUMFOVALA U CAZINU

Kaskada iz Gračanice večeras je ostvarila  važnu pobjedu u Cazinu u prvom meču doigravanja za plasman u Premijer ligu  . Ovaj trofejni klub i dugogodišnji premijerligaš je ovom pobjedom došao na korak do povratka u najviši rang.

Slavlje Kaskade

Poveo je domaćin u prvom minutu preko Delića ,na 1:1 izjednačio je Hamidović u 12. minutu da bi u istom minutu Mizić doveo domaćine opet u vođstvo.  Na 2:2 izjednačava Džindić u 16.minutu, a samo dva minuta kasnije Jahić prvi put dovodi goste u vodstvo.

U nastavku nije bilo golova do 37. minuta kada Došlić pogađa za Kaskadu i konačnih 2:4. Treba napomenuti da su domaći promašili penal sa 6m minut prije kraja, kao i gosti sa 10M.

BUBAMARA PVC DŽAJA AUTOSTIL – KASKADA 2:4 (2:3)

Bubamara: Karalić, Begić, Delić, Mizić, Halkić, Nuhić, Omanović, Šarić, Račić, Kličić, Kadić, Prošić, Ćatić

Kaskada: Alibegović ,Jahić, Mehić ,Huskanović Krdžić ,Delić ,Dizdarević ,Strašević,Hamidović Džinić ,Došlić ,Gemić