MNK Banovići

BROTNJO ZA 10 MINUTA RIJEŠIO PITANJE POBJEDNIKA U BANOVIĆIMA

Utakmica 16. kola Premijer Futsal lige Bosne i Hercegovine koja je večeras odigrana u Banovićima između istoimenog domaćina  i Brotnja iz Čitluka je bila riješena već u prvom poluvremenu. Tada je bilo jasno da bodovi odlaze u Čitluk, a Banovići definitivno u niži rang.

Domaći su vodili 2:0 do 11. minuta , a tada kreće goleada gostiju, zahvaljujući dvostrukim srijelcima Šimiću i Mariću te Grgiću za 10 minuta postižu 5 golova i dolaze do velikih 5:2 za Brotnjo.

U nastavku nije bilo golova do 33.minuta kada domaćin smanjuje preko Mehića ali Marković pogađa za Brotnjo u 40.minuti za konačnih 3:6.

BANOVIĆI – BROTNJO 3:6 (2:5)

Banovići: Imamović, Avdić, Dedić, Mujić, Hidić, Tanović, Alibašić, Čamrković, Kovačević Smajlović, Sokolar, Mehić

MNK Brotnjo: Ivanković, Pantić, Marković, Grgić, Granić, Medić, Korać, Dujmović, Šimić, Marić