HFC Zrinjski

TANGO DOŽIVIO NEUGODAN PORAZ OD ZRINJSKOG

Nakon nesrećnog poraza u prošlom kolu kada su izgubili u poslednjim sekundama meča ,Tango se danas nadao boljoj sreći protiv  Zrinjskog. Međutim gosti iz Mostara su odigrali sjajno i rutinski ostvarili novu pobjedu.

MNK Zrinjski – MNK Seljak

Gosti su ušli rasterećeni u ovaj meč za razliku od domaćih i to se vidjelo odmah na početku. Igrači Zrinjskog su bolje otvorili meč i poveli već u drugom minutu preko Livaje. Tango izjednačava u 13.minuti preko Bjelice. U tim trenucima napadači su se raspucali pa su u naredna četiri minuta pala čak tri gola .Prvo gosti preko Raguža i Sarajlića povećavaju na 3:1, da bi Mandić smanjio na 3:2 što je i konačni rezultat prvog poluvremena.

U nastavku Sesar u prva dva minuta postiže dva gola za visokih 5:2. Nadu domaćima vraća kapiten Ognjen Erić pet minuta kasnije, međutim to je bilo sve od domaćeg tima ,jer gosti preko Sutona i Sarajlića postižu još tri gola za nedostižno vođstvo i nova tri boda . Poraz  je samo ublažio Bjelica svojim drugim golom-

TANGO – ZRINJSKI 4:8 (2:3)

Tango: Delihasanović, Jusić, Hadžić, Marić ,Erić ,Curović, Kuljanin, Debelnogić,Bjelica, Šarović, Popović ,Šehovac, Jokić,Golijanin

Zrinjski: Bevanda ,Raguž ,Suton, Livaja ,Sesar, Čolak, Sarajlić, Vukša, Vukoja