Prva liga FBIH

Konjodor slavio u Sarajevu protiv MNK Dia BiH

FC Konjodor iz Bužima upisao je pobjedu u okviru 9. kola Prve futsal lige FBiH – Grupa 1, na gostovanju u Sarajevu, kod MNK Dia BiH rezultatom 6:10.

FC Konjodor

Na poluvremenu je bilo neriješeno 4:4, da bi gosti u nastavku meča prelomili susret u svoju korist i na kraju slavili sa 6:10.

U redovima Konjodora najviše su se istakli trostruki strijelci Mirzet Pajalić i Sejad Ibrišimović, dok je Alen Ibrišimović postigao dva pogotka. Jednom su se u strijelce upisali i kapiten Mirsad Begić i Anes Nanić.

Strijelci za Sarajlije bili su Emir Omerhodžić dva puta, te po jednom kapiten Nermin Jusić, Ibrahim Hršumović, Jasmin Hodžić i Kemal Česa.

Ekipa iz Bužima se ovom pobjedom priključila vrhu tabele i sada ima isto bodova sa prvoplasiranim ekipama.

U idućem kolu Dia BiH gostuje kod Željezničara, dok će Konjodor dočekati MNK Bubamara iz Cazina.

Trenutnu tabelu Prve futsal lige FBiH – Grupa 1 pogledajte na ovom linku.

MNK DIA BIH – FC KONJODOR 6:10 (4:4)