KUP

Tango pobjedom protiv Željeznice izborio plasman u 1/4 finale Kup-a RS

Premijerligaš KMF Tango iz Istočnog Sarajeva slavio je danas na gostovanju kod drugoligaša KMF Željeznica iz Trnova rezultatom 4:6 i tako izborio plasman u 1/4 finale Kup-a Republike Srpske.

KMF Tango

Golman Željeznice, Ognjen Zirojević, je u 2. minutu svoju ekipu doveo u prednost i tako iznenadio ekipu Tanga.

Ipak, Nikica Purković sa svoja dva pogotka preokreće rezultat u korist gostujuće ekipe, a potom na 1:3 povisuje, također golman, ali Tanga, Božidar Curović.

Domaći preko Miroslava Bjelice smanjuju na 2:3, što je bio i konačan rezultat prvog dijela.

U 29. minutu nova dva pogotka za premijerligaša, strijelci su bili Stefan Kuljanin i još jednom Nikica Purković.

Tri minuta kasnije na sigurnih 2:6 povisuje iskusni Vučina Šćepanović, a ekipa iz Trnova do kraja meča samo ublažava poraz sa dva postignuta pogotka, a mrežu Curovića su zatresli Slobodan Elez i igrač Tanga, Stefan Kuljanin, koji je nespretnom reakcijom poslao loptu u svoj gol.

Tango je ovom pobjedom izborio plasman u 1/4 finale Kup-a Republike Srpske, gdje su se do sada plasirali KMF Ugljevik, KMF Nevesinje i KMF Jošavka, dok su tamo već slobodne ekipe iz ovog kola, KMF Šampion i KMF Leotar.

KMF ŽELJEZNICA – KMF TANGO 4:6 (2:3)