KUP

KUP BIH: ČELINAC SLAVIO PROTIV KASKADE

KMF Čelinac slavio je protiv MNK Kaskada iz Gračanice i drugi put ove sezone, ovoga puta Čelinčani su bili bolji od Kaskade u okviru 1/8 finala Kup-a Bosne i Hercegovine rezultatom 4:2.

KMF Čelinac - MNK Kaskada
KMF Čelinac – MNK Kaskada

Domaći su sjajno otvorili utakmicu, u 11. minutu prednost Čelincu donio je Dalibor Todorović.

Uspjeli su gosti iz Gračanice da poravnaju na 1:1 u 15. minutu preko Džindića i tako sa neriješenim rezultatom odu na odmor.

U drugom poluvremenu Kaskada dolazi do preokreta, za 1:2 pogodio je Semir Isić, ali to je bilo sve od gostiju na ovom meču.

Ipak, držali su se oni sve do pet minuta prije kraja, kada na 2:2 poravnava Nebojša Radosavac, a onda isti igrač tri minute kasnije donosi preokret u korist Čelinca.

Konačnih 4:2 postavio je Vladimir Džombić u 40. minutu.

KMF ČELINAC – MNK KASKADA 4:2 (1:1)