KUP

KUP BIH: PREMIJERLIGAŠ IZ LIVNA SIGURAN PROTIV JAHORINE

KMF Jahorina iz Pala, prvoligaš Republike Srpske, ugostio je i izgubio od premijerligaša MNK Seljak iz Livna u 1/8 finala Kup-a Bosne i Hercegovine ubjedljivim rezultatom 1:6.

MNK Seljak
MNK Seljak

Već na poluvremenu bilo je visokih 0:3, strijelci su bili Ivo Krišto, Nikola Ivković i Dario Kovčalija.

Drugi dio bolje otvaraju domaći, te u prvom minutu nastavka Miloš Košarac smanjuje na 1:3.

Ipak, u nastavku potpuna dominacija ekipe iz Livna, do kraja su još postigli tri pogotka, po drugi put u strijelce su se upisali Dario Kovčalija i Nikola Ivković, dok se jednom u strijelce upisao i Nikola Kaić.

KMF JAHORINA – MNK SELJAK 1:6 (0:3)