Prva liga RS

LJUBIĆ NEMOĆAN U ČELINCU

U premijernom susretu Prve lige Republike Srpske u futsalu ,ekipa Čelinca je na svom parketu savladala Ljubić iz Prnjavora. Dvostruki strijelci za domaće su bili Orašanin i Džombić.

Susret su bolje otvorili gosti koji su već u šestom minutu poveli preko Segića. Izjednačava Todorović ,a Orašanin sa dva gola povećava na 3:2. Do kraja poluvremena Vladimir Džombić postiže još jedan gol za domaći tim.

U nastavku nije bilo golova do 35. minuta kada Džombić svojim drugim golom definitivno odlučuje pobednika.

ČELINAC : Vuković ,Todorović ,Radosavac ,Džombić ,Janković ,Suvajac ,Tomić ,Cigan ,Ilić ,Orašanin ,Vindžanović, Pajić ,Ličina

LJUBIĆ: Živković ,Kovačević ,Segić ,Žižak ,Ćirković ,Sičanović ,Petrović Žižak Boris ,Remić ,Tubak ,Malešević