MNK Seljak

ŽELJO NASTAVIO CRNI NIZ

Željezničar je upisao i peti poraz u nizu ,a ovaj put su izgubili kući od Seljaka iz Livna u tvrdoj utakmici sa malo golova.

Poveli su gosti već u prvom minutu preko Palavre da bi na 0:2 povećao Krišto-Cage što je bio i konačni rezultat prvog poluvremena

U nastavku opet ista priča ,naime u 22. minuti Krišto-Cage postiže svoj drugi gol za 0:3. U 30. minutu domaći smanjuju preko Krke ,da bi konačni rezultat u 33. minuti postavio  Čolak.

Tim iz Livna je svojom trećom pobjedom zadržao visoko 4,mjesto na tabeli ,dok su od Želje samo Banovići gori na zadnjem mjestu tabele.

ŽELJEZNIČAR: Demirović ,Ajanović ,Hadžić ,Ibrahimović ,Salčin ,Šahman ,Karić ,Vidović ,Zeba Kapetanović ,Zahirović ,Krka

SELJAK: Vidović ,Maleta ,Čolak ,Palavra ,Semren ,Grgić ,Kaić ,Dalić,Ivković ,Krišto-Cage ,Miočević ,Ružić ,Kovač