Grupa jug

MNK BUBAMARA IZ CAZINA ŠAMPIONI 1.LIGE FEDERACIJE GRUPA JUG

Futsaleri Bubamare poraženi su sinoć na svom terenu od MNK DiaBiH. Taj poraz neće mnogo uticati na stanje na tabeli, budući da je MNK DiaBiH u prvom dijelu sezone poražen sa 6:4 od ovog protivnika, pa su tako, na osnovu minimalno lošijeg učinka u međusobnom duelu, Sarajlije ostale bez doigravanja za Premijer ligu.

U sinoćnoj super uzbudljivoj utakmici,gosti su slavil pobjedu uz dva crvena kartona koja su zaradili u meču.

Vodili su domaći u prvom poluvremenu, ali u nastavku susreta gosti uspjevaju da stignu do preokreta 5:3, ali nisu imali više snage da potpuno anuliraju prednost iz prvog duela.

MNK Bubamara će u doigravanju za Premijer ligu BiH igrati protiv MNK Kaskada iz Gračanice.

MNK BUBAMARA – MNK DIABIH 5:6 (3:2)
Gledalaca: 800

Strijelci: 1:0 Begić 4, 2:0 Mizić 9, 3:0 Mizić 11, 3:1 Omerhodžić 12, 3:2 Hršumović 15, 3:3 Hršumović 22, 3:4 Hršumović 23, 3:5 Omerhodžić 25, 4:5 Đuderija 36 (ag), 5:5 Ćatić 36, 5:6 Omerhodžić 40

Žuti kartoni: Kadić (Bubamara), Hršumović, Omerhodžić (DiaBiH)
Crveni kartoni: Naid Ćatić 20, Amer Šarić 38 (oba DiaBiH)

Bubamara: Karalić, Begić, Delić, Mizić, Halkić, Nuhanović, Omanović, Šarić, Račić, Kličić, Kadić, IBrišimović, Prošić, Ćatić

DiaBiH: Gvozdić, Hršumović, Mulaosmanović, Đuderija, Hodžić, Šarić, Ćatić, Bašić, Dizdarić, Živković, Omerhodžić, Mešić

Izvor: Futsalbalkan.com